Műsoron volt:
Pergolesi: Stabat Mater - Aria No.2 "Cujus animam gementem
szólóének: Hajdú Katalin - szoprán
Műsoron volt:
Pergolesi: Stabat Mater - Aria No.2 "Cujus animam gementem
szólóének: Hajdú Katalin - szoprán
A Kálvin kiállítás alkalmával a kecskeméti Végh Mihály énekkarral léptünk fel közösen a Budapesti Történeti Múzeumban.
Gárdonyi: Sztárai 34. zsoltárát adtuk elő Mikesi Tibor - a kecskeméti Református templom kántora - vezényletével.
Hazafelé megtekintettük az ócsai öregtemplomot. Megismerkedtünk múltjával egy szakszerű idegenvezetés keretében. Az énekkar rögtönzött koncertet adott, zsoltárokat énekeltek. A nagy hidegre való tekintettel mi nem bontottunk hangszert, de egy kevésbé "fagyos" időpontban talán adódik majd alkalom, hogy Ócsán is megörvendeztethessük a zenét szerető közönséget eme történelmi falak közt.
Műsoron volt:
Manfredini: Karácsonyi concerto
Szólót játszottak: Kiss Ágota - hegedű, Závogyánné Varga Ildikó - hegedű
Kárász Izabella: Megérkezett ... - vers
Turkevi Nagy Klaudia előadásában