Hazai koncertek

Nagyheti koncer a kecskeméti Szent Család Plébánián

Műsoron volt:

Pergolesi: Stabat Mater - Aria No.2 "Cujus animam gementem
szólóének: Hajdú Katalin - szoprán

Koncert a Budapesti Történeti Múzeumban

A Kálvin kiállítás alkalmával a kecskeméti Végh Mihály énekkarral léptünk fel közösen a Budapesti Történeti Múzeumban.

Gárdonyi: Sztárai 34. zsoltárát adtuk elő Mikesi Tibor - a kecskeméti Református templom kántora - vezényletével.

Hazafelé megtekintettük az ócsai öregtemplomot. Megismerkedtünk múltjával egy szakszerű idegenvezetés keretében. Az énekkar rögtönzött koncertet adott, zsoltárokat énekeltek. A nagy hidegre való tekintettel mi nem bontottunk hangszert, de egy kevésbé "fagyos" időpontban talán adódik majd alkalom, hogy Ócsán is megörvendeztethessük a zenét szerető közönséget eme történelmi falak közt.

Karácsonyi koncert a kecskeméti Margaréta Idősek Otthonában

Műsoron volt:

Manfredini: Karácsonyi concerto
Szólót játszottak: Kiss Ágota - hegedű, Závogyánné Varga Ildikó - hegedű

Kárász Izabella: Megérkezett ... - vers
Turkevi Nagy Klaudia előadásában