Lakó Sanyi bácsi halálának évfordulóján közös emlékezésre hívtuk volt kollégáit, tanítványait, és mindazokat, akik szerették, tisztelték őt.
Az M.Bodon Pál Zeneiskola díszterme olybá megtelt, hogy még a sebtében behozott pótszékek ellenére is sokan állva hallgatták műsorunkat. Melegség öntötte el szívünket arra gondolva, mennyien szerették Sanyi bácsit, és mennyien voltak kíváncsiak az ő munkásságának hagyatékára, hiszen zenekarunkban szinte kivétel nélkül az Ő tanítványai, vagy kollégái voltunk.
Műsoron szerepelt:
Farkas F.: Négy tánc a Vietoris-kódexből
J. S. Bach: Air a D-dúr szvitből
J. Haydn: Három kis darab
T. Albinoni: Adagio
Bartók B.: Négy darab a "Gyermekeknek"-ből (Horváth Mihály hangszerelésével)
J. Pachelbel: Kánon
W. A. Mozart: Sinfonietta
Koncertmester: Kiss Ágota
Vezényelt: Palotás József az M.Bodon Pál Zeneiskola igazgatója.