2018. február 11-én 17 órakor kezdődő "Nagyböjtre hangoló" zenés áhítatra vártunk mindenkit szeretettel a kecskeméti Református Templomba.
Zenei szolgálatot adtunk a Kecskeméti Vég Mihály Kórussal közösen.
Vezényelt: Mikesi Tibor
Művészeti vezető: Róbert Gábor